پرگولای فلزی

با ساخت یک پرگولای فلزی میتوانید محیطی دل انگیز را برای خود و اطرافیانتان فراهم نمایید و از طبیعت اطرافتان نهایت لذت را ببرید .

این نوع پرگولا را میتوان در ضمره پر فروش ترین و در عین حال زیبا ترین پرگولا ها دانست البته یاد آوری این نکته که طراحی و اجرای آن باید توسط متخصص این کار انجام گردد .

اگر در طراحی و اجرای آن از افراد غیر متخصص استفاده گردد.

به آن میماند که شما مقداری آهن تهیه نموده و در اختیار یک آهنگر معمولی گذاشته اید و ساختار حاصل از آن میشود یک سازه معمولی که برای ساخت یک سایبان اجرا شده و از قابلیت پرگولا بودن خارج میگردد .

 

 

آلاچیق کنجی

 

 

فلز اصلی ترین متریال بکار رفته در انواع آلاچیق و پرگولا میباشد .

شاسی اصلی هر نوع پرگولا از فلز ساخته میشود مگر در موارد خاص که امکان سفارش ستون برای آنها از چوب بری های مبدا وجود داشته باشد .

 

 

پرگولا فلزی آبشار دار

 

 

یا اینکه مشتری اصراری برای کاور شدن فلز با چوب را نداشته باشد .

بطور کلی پرگولا فلزی به خاطر تیپ استفاده از فلز بیشتر جزو کارهای مدرن محسوب میشود .

و در صورت محاسبات درست در مورد استفاده از نوع آهن مورد نظر چه از نظر شکل ظاهری و هم از نظر استقامت میتوان گفت بهترین گزینه در میان پرگولاها میباشد .

 

 

پرگولا فلزی مدرن

 

 

ساختار محکم پرگولاهای فلزی این امکان را به وجود می آورد که روی آن پوشش شیشه ای و یا هر نوع پوشش دیگر را هم در آینده و درصورتی که مورد نیاز بودن آن را احساس نمایید اجرا کنید .

در این نوع از پرگولا شما محدودیت ایجاد آن را در اقلیم های مختلف ندارید و در هر نوع آب و هوا میتوانید از آن بهره کامل را ببرید .

امکان دیگری که در این نوع پرگولا دارید این است که شما میتوانید از قطر ها و ضخامت های گوناگونی از فلز جهت ساخت بر مبنای اندازه مورد نظر استفاده نمود .

تا بتوانید با قیمت حاصله بازی کنید و با حد اقل قیمتها و مطابق با بودجه خود آن را در اختیار بگیرید .

 

 

پرگولا فلزی مدرن

 

 

مدل فوق پرگولای فلزی با کاور چوبی میباشد که جهت آشنایی شما با نوع کاور بر روی چوب به نمایش گذاشته شده .

در ساخت این پرگولا شما محدودیت در اجرای رنگامیزی آن را ندارید و با حد اقل هزینه میتوانید در صورت نیاز به آسانی آن را رنگامیزی نموده و به شکل روز اول در آورید .

بیشترین آسیب پزیری پرگولای فلزی در قسمت پایین ستونهای آن میباشد که در صورت اجرای صحیح و عایق نمودن آن قسمت میتوان این آسیب را به صفر رساند .