آلاچیق اپن سالن

این نوع آلاچیق بیشتر به شکل ویلاهای مدرن طراحی و اجرا میگردد .

در این نوع آلاچیق دیگر خبری از سقف شیب دار ، نیمکت ، نرده دور و همینطور متریال مورد استفاده در آلاچیقهای معمولی نیست و متریال اصلی را مصالح ساختمانی تشکیل میدهد.

 

 

 

آلاچیق اوپن ویلا

 

 

و از انواع چوب و چوب پلاست و سنگ فقط به عنوان ایجاد نمایی زیبا مورد استفاده قرار میگیرد .

این نوع آلاچیق به دو روش میتواند ساخته شود .

این دو روش بستگی به این دارد که آیا در محل استقرار آن از طرف شهرداری یا شورای محل مورد نظر مجوز ساخت اخذ شده یا خیر شاید سوال کنید چرا مجوز ساخت .

 

 

 

اوپن ویلا

 

 

باید به یاد داشته باشید که آلاچیق اوپن ویلا اصولا به دلیل متراژ بالا نسبت به آلاچیقهای دیگر فضای ساخت بیشتری را به خود اختصاص میدهد .

و چون برای سقف و کف اصولآ از متریال ساختمانی استفاده میگردد شهرداری ها آن را به عنوان یک سازه ساختمانی نگاه میکنند و ضوابط مربوط به ساختمان را شامل میگردد .

در این بین هستند مشتریان دوستانی که زمینی را جهت ساخت ویلا خریداری نمودند ولی آن زمین در آن منطقه تا مدتی ممکن است اجازه ساخت نداشته باشد.

یا جواز آن به دلایلی جهت ساخت به تآخیر افتاده باشد در عین حال نیاز به استفاده از آن زمین را داشته باشند .

بارها از ما خواسته شده که برایشان آلاچیقی بسازیم که دیواره دار باشد تا وقتی در آن محل نیستند درب آن را ببندند و لوازم شان در امنیت باشد .

خوب نیازی به توضیح نیست که امنیت یک همچین آلاچیقی قطعآ نمیتواند مورد تآیید کسی باشد .

ضمن اینکه هزینه ساخت یک آلاچیق چوبی دیواره دار در متراژ حدود چهل متر مربع هزینه پاینی نیست .

بنا بر این برای این دوستان ما آلاچیق اوپن ویلای شاسی دار را پیشنهاد میکنیم که در عین حال که میتواند قیمت پایین تری از آلاچیق چوبی داشته باشد.

امکان جابه جایی و داشتن احتیاجات یک ویلای کوچک را هم در خود جا میدهد و همینطور نیازی به اخذ هر نوع جوازی را هم ندارد را اراعه میدهیم .

 

 

اوپن ویلا شاسی دار

 

 

آلاچیق های اوپن ویلا به همین دوسبک قابل اراعه میباشد یکی بصورت ثابت که باید جواز داشته باشد و یکی شاسی دار که نیازی به داشتن جواز ندارد ولی قیمت آن نسبت به انواع ثابت آن حدود سی درصد بالا تر است .

امروزه این سبک آلاچیق در ویلاهای مدرن و سوپر مدرن جای گزین آلاچیق های دیگر شده اند .

 

 

 

اوپن ویلا

 

 

یکی از مهمترین علتهای آن این است که درفضای مورد نظر میتوانند فرنیش کاملی از تجهیزات و لوازم را جای گزاری نمود و در هر شرایطی از این فضا استفاده بهینه کرد .

این نوع آلاچیق به دلیل بر خورداری از سازه طراحی شده امکان این را به شما میدهد تا بتوانید فضای داخلی را ،هم بصورت باز و هم بصورت بسته برای شرایط مختلف آب و هوایی در اختیار داشته باشید .

بطور مثال اگر هوا خیلی گرم باشد میتوانید با نصب انواع درب های کشویی مانند تصویر فوق محیط را کاملا باز و از عبور هوا در آن استفاده کنید .

و در صورت بروز باد و یا سرد شدن هوا فضا را بسته و چون اطراف شما را حجم وسیعی از شیشه فرا گرفته آن حس حضور در طبیعت را داشته باشید .

 

 

آلاچیق اپن بار

 

 

آلاچیق های اپن سالن .

نوعی از این سازه میباشد که بیشتر جهت استفاده عمومی میتوان از آن استفاده نمود بطور مثال میزبانی از یک جمع خوانوادگی یا برپایی یک کنفرانس کوچک یا جلسات مختلف .

در واقع شما یک سالن دارید که میتواند در فضای آن هر چیز ی را جای داده و یا هیچ چیزی داخل آن نگذارید و نوع کاربری آن را نسبت به شرایط گونا گون تغییر دهید .

 

 

اوپن سالن

 

 

 

ویژه گی برجسته این نوع آلاچیق هزینه نسبتآ پایین نگهداری آن در مقابل انواع دیگر آلاچیق هاست .

از این نوع آلاچیق بیشتر در کنار استخر های سر باز استفاده میگردد چون زیبایی خاص و لاگچری به فضای استخر شما میدهد و کاربردی است .

مصارف متفاوت آلاچیق اوپن ویلا .

1- آلاچیق اوپن ویلا

2- آلاچیق اوپن سالن

3- آلاچیق اوپن بار

4- آلاچیق اوپن جیم است

که در صفحات مربوط میتوانید نوع کاربری هر کدام را بصورت تفکیک ملاحظه بفر مایید .

در نظر داشته باشید که آلاچیق اوپن ویلا ، یک خانه آلاچیق است و با کانکس و یا خانه پیش ساخته متفاوت است .

کانکس یا خانه پیش ساخته از انواع ساندویچ پنل ساخته میشود و بیشتر مناسب محیط های کارگاهی ساختمانند و هیچ مشابحتی به اوپن ویلا ندارند .

حتی از نظر ظاهری کاملآ تفاوتهای قابل رویت را نشان میدهند .

 

 

اوپن ویلا

 

 

جهت اطلاعت تکمیلی باید بدانید آلاچیق اوپن ویلا به صورت شاسی دار که قابل جابجایی باشد نهایتآ میتواند در ابعاد 10 در 3 متر ساخته و ارسال گردد چون خارج از این ابعاد به عنوان بار ترافیکی محسوب میگردد و حمل آن خود مشکل بزرگی میباشد ولی اگر شما بخواهید به دلایل خاصی که درملک خود دارید از ابعاد بزرگتری بهره گیرید میشود مدل شاسی دار را در محل شما اجرا نمود .