درباره ما

ایکیاهوم.

ایکیا هوم در سال 1368 فعالیت خود را آغاز نمودیم و در زمینه های معماری داخلی و محوطه سازی پروژه های بسیاری را در سطح کشور به انجام رساندیم .

قابل ذکر است که مجموعه ما با ایده های نوین در این صنعت در طول زمان با استخراج طرح های موفق چه داخل کشور و چه خارج از کشور که به انجام رسیده الهام گرفته و امروزه در این صنعت به همت همکاران خود  در زمینه طراحی و اجرا و همینطور به حداقل رسانی هزینه مشتریان عزیزمان این مجموعه را که به یکی از مراجع ایجاد طرحهای نوین در کشور تبدیل شده است را در اختیار مشتریان و همکاران عزیز قرار دادیم و این ادعا را داریم که زیبا سازی در هر محیطی برایمان اولویت اول است .

ما سعی نمودیم در این وبسایت جهت آگاهی همه علاقمندان به صنعت معماری داخلی و همینطور مهندسی انواع سازه و محوطه سازی همینطور آشنایی همه دوستان و علاقمند به این رشته ها این مجموعه را در اختیارشان قرار دهیم .

در عین حال جهت آگاهی هرچه بیشتر مشتریان محترم مان این امکان را در فصلهای مختلف به وجود آوردیم تا هر آنچه که در مورد ساختمان و محوطه سازی مورد نیازشان است را در مورد آنها توضیحاتی کوتاهی که شاید در مواردی خاص که مد نظرشان ندارند را در اختیارشان قرار دهیم تا هم با ترفند های متداول بازار آشنا شوند .

و هم مورد سو استفاده سود جویان در زمینه های درخواستی خود قرار نگیرند.

سعی نموده ایم دانش اولیه ای را از طریق این سایت به دست آورند تا هم در محاسبه انجام پروژه و هم اینکه چه اتفاقاتی از لحاظ طراحی و اجرا میتواند در محیط مورد نظرشان رخ دهد را از پیش دانسته و به بهترین اطلاعاتی که در زمینه تاریخچه ، سبک ، و نحوه محاسبه قیمتها بر اساس متریال های مختلف میباشد را در اختیار داشته باشند .

تا بتوانند هم مجریان مناسب را جهت انجام پروژ خود در اختیار بگیرند و هم قیمت واقعی آن پروژه را پرداخت نمایند.

با سپاس از وقتی که جهت خواندن معرفی نامه ما گذاشتید از شما دعوت مینماییم جهت بالا بردن آگاهی خود به قسمت مقالات ما در هر فصل توجه فرمایید.